Brooklyn BN0008

3,340.00 ден

Brooklyn колекцијата е најновиот продукт од HOME BOX. Лустерите се изработени по најновите трендови во осветлувањето со користење на дрвото како основен елемент во дизајнот. Лустерите се направени од еколошка шперка од Италијанско потекло а дизајнот е 100% Македонски.
Производот вклучува:
1 пар. Лустер (димензии: 30cm x 30cm x 42cm)
1 пар. Кабел (1m)
1 пар. Фасонка E-27 (60w)
2 резервни парчиња
Упатство за монтирање
Време на испорака 3 работни дена

{{clear}}
SKU: Brooklyn BN008 Категорија:

Опис

Дополнителни информации

Димензии 30 × 30 × 42 cm
Боја

Anthracite 7016, Black, Blood Pink CLT3, Broom Yellow CLT9, Colza Yellow 1021, Cream 1015, Dark Cherry, Dark Walnut CLT7, Grass Green CLT16, Ink Blue CLT8, Light Black Wood CLT9, Light Pink 3015, Light Walnut CLT8, Mahagony CLT18, Natural wood, Olive Green 6003, Pastel Blue 5024, Pastel Green 6019, Platinum Grey 7036, Sky Blue 5015, Traffic Red 3020, Turquoise Blue 5018, White

Осврти

Сеуште нема критика.

Бидете први кои ќе ги разгледате & ldquo; Brooklyn BN0008 & rdquo;